Vücuttaki Enfeksiyonları İyileştiriyor, Parazitleri Öldüren Ev Yapımı Antibiyotik.

Tarifini vereceğimiz doğal antibiyotik, birçok uzman tarafından en güçlü antibiyotikler arasına konuluyor ve enfeksiyonları etkili bir biçimde tedavi ederken parazitleri de yok ettiği söyleniyor.

İçeriğindeki etkili antiviral ve antimikrobik bakteriler sayesinde vücuttaki kan ve lenf dolaşımını arttırır. Bitkilere dayanan bu tarif, hem doğal hem de birçok sağlık sorununu tedavi etmesiyle öne çıkıyor.

Öncelikle her türlü parazit, bakteri ve mantar hastalıklarına karşı çok güçlü bir silahtır.

Bunun yanında kanı temizler, kan dolaşımını hızlandırır ve bu sayede birçok farklı kronik rahatsızlığı da önler. Doğal antibiyotik ‘in Bu kadar etkin olmasının sebebi de içeriğindeki kaliteli, doğal ve taze malzemelere dayanır.

Bununla birlikte tarifi hazırlarken mutlaka elinize eldiven giymelisiniz çünkü içeriğindeki acı biber, kaşıntı hissi yaratır ve yoğun koku elinize sinebilir.

İçindekiler

¼ fincan rendelenmiş zencefil

¼ fincan ince kıyılmış sarımsak

2 çorba kaşığı yabanturpu rendesi

2 yemek kaşığı zerdeçal tozu veya 2 tutam zerdeçal kökü

700 ml organik elma sirkesi

¼ fincan ince kıyılmış soğan

2 taze acı biber

Hazırlanışı

Elma sirkesi dışındaki tüm malzemeleri bir kapta karıştırıp bir kavanoza koyun. Ardından üstünden aşağı doğru elma sirkesini dökün.

Kavanozun 3’de 2’si kuru malzemelerden, kalan bölümü ise elma sirkesinden oluşmalıdır. Kavanozu sıkıca kapatıp iyice çalkalayın. 2 hafta boyunca kuru ve serin yerde muhafaza edip her gün birkaç kez sallayın.

2 hafta sonra karışımı iyice ezip süzün. Elinizdeki sıvı toniği salatalara kullanabilir, güveçlere ekleyebilirsiniz.

Sık görülen soğuk algınlığı sorunlarını önlemek ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için de bir çorba kaşığı tüketmeniz gerekir. Günde küçük bir bardağa ulaşana kadar kademeli olarak dozu arttırabilirsiniz.

Bu doğal antibiyotik Çok güçlü bir karışım olduğundan tükettikten sonra limon veya portakal yiyebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir