Bu Kıyafeti Giydiğine Pişman Oldu.

Tuğba Özay konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı…

“ANNEM BANA ÇOK KIZDI” Ben aldığım kararlarda ve attığım adımlarda ailemi düşünüyorum.

O kıyafet dünyaca ünlü bir tasarımcıya ait ve bana eşimin hediyesi. O geceden sonra annemle çok büyük bir kriz yaşadım ve kendisi bana çok kızdı.

O gece ışığın azizliğine uğradık. O kıyafet o kadar abartılacak bir kıyafet değildi… Annemi üzdüğüm için ben de çok üzüldüm. İstanbul’u terk ettim, 1-2 gün çiftliğe kapadım kendimi.

Boşanma kararını alalı yaklaşık 4,5 ay oldu. 4,5 aydır yalnızca evliliğimizin donduğunu görüyorum, başka da bir adım atılmadı. Ben geçtiğimiz günlerde bir hamle yaptım.

Eşim ise yüz yüze konuşmak istediğini söyledi. İtalya’da evlendiğimiz için, oranın kanunlarına göre boşanmalıyız. 8 aydır eşimi görmüyorum. Boşanma kararını aldıktan sonra telefonda bile görüşmez olduk.

Çocuğumuz olsaydı boşanacağımızı sanmıyorum. Çocukları gördüğümde “Ah keşke bir çocuğum olsa” diyorum. Normal zamanlarda ise “Ben bu dünyanın neresine çocuk getireyim?” diyorum…

Geçmişte bir çocuğumu kaybettim. Şimdiyse herhangi bir sağlık sorunum yok. Ailem yalnızca mutlu olmamı istiyor.. Eşim beni hiç yargılamadı bana hep destek oldu.

Günlüğüme bakıp, bilmediği bir dilde yazdıklarımı görüp ağlayan bir insan. Ben evlendikten sonra birçok ünlü arkadaşım aradı ve “Bize de İtalyan bir damat bulur musun?” diye sordu.

İtalyan erkekleri çok uyumlu ve eğlenceliler, kadına değer veriyorlar ve maçolar.

Geçtiğimiz günlerde bir olay yaşadım. Şort giyen bir kıza adamın biri uzun uzun baktı. Ben de dayanamadım; camı açtım “Utanmıyor musun! Gözün kaldı gözün!” diye bağırdım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir