A101 MART KATALOGU ! YEPYENİ KATALOG YAYINLANDI..


Muhteşem indirimleri sizlerle. A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta ilk olarak bakalım hangi ürünle başlamışlar. Hi-Level 43” uydu alıcılı Full HD LED Tv ile başlayan indirimlerinde Vestel Venus 5530 cep telefonu ürünü ile devam etmiş. Bu hafta A101 kataloglarının daha detaylı incelemesi ile devam edelim. A101 market kataloglarında bu hafta yeni pek çok fırsat da var. İlk olarak şöyle bakalım. Kaymaz taban saçaklı oval halı 120x180cm ürünü de sizlerle. Ayrıca Silk&Blue ters havlu bayan patik çorap da burada. Ek olarak Goblen kırlent kılıfı, Dertsiz masa örtüsü, Oyuncak davul, Oyuncak küp de bu hafta geliyor. Oyuncak pastalı piknik seti ürünü de yer alırken Metropol, Kitap kurdu serisi ve Cep kitapları 6,95 TL ürünleri de sizlerle. A101 market aktüel kataloglarının neler olduğuna baktık. Daha fazlası için incelemeye devam edelim

A101 aktüel ürünlerinde bu hafta pek çok yeni indirim var. İlk olarak Kaymaz taban saçaklı oval halı 120x180cm sizlerle büyükçe bir görsel ile paylaşılmış. Bu ürüne yakından bakacak olursak ürün 120x180cm ebatlara sahip ve fiyat olarak oldukça iyi… Ayrıca sayfada Silk&Blue ters havlu bayan patik çorap da var. Bu hafta ek olarak Goblen kırlent kılıfı ürünü de geliyor. Ayrıca sevilen ürün Dertsiz masa örtüsü de uygun fiyatı ile müşterisine sunulmuş. Stoklarla sınırlı ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Bu hafta 2 Kasım aktüel ürünlerinde Oyuncak davul , Oyuncak küp, Oyuncak pastalı piknik seti de var. Ayrıca Metropol, Kitap kurdu serisi 2,50 TL (adet) ve son olarak Cep kitapları 6,95 TL (adet) de sizlerle. A101 aktüel ürünlerinde yeni indirim ve fırsatları yeni sayfaları geldikçe incelemeye devam edeceğiz. Muhteşem A101 indirimleri mahallemizde stoklarla sınırlı olarak Perşembe günü geliyor… Haydi hep beraber A101’e…

LAV kilitli cam saklama kabı ürünü ile devam eden indirimler dikdörtgen tepsi ile de genişlemiş. Bu hafta 2 kasım itibari ile desenli cam ürün çeşitleri ve bambu servis gereçleri de sizlerle. A101 indirimlerinde 4 kapaklı bölmeli mutfak dolabı da ayrı olarak sizlerle. Bu ürün ise mutfağınızda düzeni sağlamanıza yardımcı olacak güzel bir ürün. Üstelik taksit seçeneği de var. A101 market indirimleri mutfak ürünleri bu şekilde. A101 indirimlerinde bu fırsatları stoklarla sınırlı olmak üzere A101 marketlerde görebilirsiniz. A101’den edinilen bilgiler ışığında incelememizi tamamladık. Daha fazlası için takipte kalmaya devam edin.

LAV kilitli cam saklama kabı ürünü ile devam eden indirimler dikdörtgen tepsi ile de genişlemiş. Bu hafta 2 kasım itibari ile desenli cam ürün çeşitleri ve bambu servis gereçleri de sizlerle. A101 indirimlerinde 4 kapaklı bölmeli mutfak dolabı da ayrı olarak sizlerle. Bu ürün ise mutfağınızda düzeni sağlamanıza yardımcı olacak güzel bir ürün. Üstelik taksit seçeneği de var. A101 market indirimleri mutfak ürünleri bu şekilde. A101 indirimlerinde bu fırsatları stoklarla sınırlı olmak üzere A101 marketlerde görebilirsiniz. A101’den edinilen bilgiler ışığında incelememizi tamamladık. Daha fazlası için takipte kalmaya devam edin.

aktüel ürünler kataloğu yeni indirimlerinde bu hafta yok yok. Pek çok indirimde yeni ürünler sunan market bakalım hangi ürünleri sizlerle ve bizlerle buluşturuyor… İlk olarak 5 raflı arkalıklı kitaplık 59,95 TL olarak sunulmuş. Ürün ebatları 170x56x20cm olarak belirtilmiş. Beyaz renge sahip ürün oldukça uygun fiyatı ile müşterisini memnun edecek gibi görünüyor. Diğer üründe ise Telefon priz tutucu 1,25 TL olarak geliyor. Bu şık ürün oldukça uygun fiyatlı… Ayrıca sayfada Resim çerçevesi de yer alıyor. 10x15cm, 9x9cm, 8x8cm, 9,5×9,5cm, 13x18cm gibi ebatları ile çeşitleri var. Hometech 12LED’li ışıldak da LED-615 modeli ile geliyor. Ayrıca dahili şarj fişi de içinde… Tüy toplama rulosu 60 yaprak olarak gelirken diş fırçalık da 1,00 tl adet fiyatı ile sizlerle. Son olarak ise yedekli tuvalet kağıtlık ürünü de 12,95 TL fiyatı ile bu hafta A101 marketlerde sizlerle oluyor. A101 yine indirim ve fırsatları ile müşterisinin yanında bu haftanın Aldın Aldın indirimlerini incelemeye devam edelim.

Perşembe indirimlerinde bu hafta pek çok muhteşem ürün sizlerle olmaya devam ediyor. İlk olarak görüyoruz ki; Porland tekli porselen ürünler sizlerle. Ayrıca sevilen ve beklenen ayrıca çok kaliteli olan Nehir yemek kaşığı/yemek çatalı da bu hafta sizlerle… A101 market indirimlerinde ek olarak Nehir tatlı kaşığı/tatlı çatalı ürünleri de geliyor. Nehir’den ayrıca Nehir çay kaşığı ürünleri de es geçilmemiş gibi görünüyor. Görüldüğü gibi A101 aktüel fırsatları gerçekten çok iyi fırsatlar sunuyor.

Bir başka fırsatta bakalım ne var. Hi-Level HLJ-1000 katı meyve sıkacağı geliyor. Sinbo SCM-2916 çelik cezve de geliyor. Durmuyor ve devam ediyor… 5 raflı arkalıklı kitaplık, 4 kapaklı bölmeli mutfak dolabı da sizlerle olurken Telefon priz tutucu ve Resim çerçevesi de sizlerle buluşuyor. A101 AKTÜEL 2 kasım indirimlerinde Hometech 12LED’li ışıldak ve Mutfak araç-gereçleri de geliyor. Bu hafta şenleniyor. Hafta güzelleşiyor indirimler A101’den alması bizden oluyor… Daha fazlası için incelemelere bakalım.

aktüel fırsatlarında önemli indirimlere imza atıyor. Ürün çeşitliliği ve ürün kalitesine bir de uygun fiyat ekleyen market yine sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor. 2 Kasım’dan itibaren gelecek ve A101 tarafından satılması planlanan ürünleri inceleyeceğiz. İlk olarak bu hafta Gökçe granüllü içecek çeşitleri 350gr ürünü sizlerle oluyor. Diğer bir fırsatta Çerezya ayçekirdeği 400gr yer alıyor. Laserbon yumuşak şeker Jelly Bean oyuncaklı 25g ürünü de indirimli olarak gelirken Melodi böğürtlen kremalı dolgulu sütlü çikolata 25gr da sizlerle oluyor. A101’in açıkladığı diğer bir üründe Chupa Chupa XXL Trio lolipop şeker 29gr de sizlerle. Diğer fırsatlarda ise Papia parfümlü tuvalet kağıdı 32’li, Papia dekorlu kağıt havlu 12’li ürünleri haddinden güzel fiyatlar ile geliyor. Ek olarak Fest sıvı sabun 3,5kg, ABC parfümlü konsantre çamaşır yumuşatıcısı 1440ml da sizlerle. Muhteşem indirimlerine ABC ultra çamaşır suyu 4kg ile devam eden market son olarak ise Klorak fayans ve derz temizleyici 970ml sunuyor.

fıkra

Adamın biri California’da bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, adam lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı, harbi harbi cin çıkmış. Adam çok şaşırmış, cin başlamış konuşmaya; ”Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs… Bu, bu ay içinde dördüncü çıkarılışım ve bu işten sıkılmaya başladım, bu yüzden 3 dileği unut. Sadece 1 dilek hakkın var!”

Adam oturmuş ve bir süre düşünmüş ve ”Her zaman Hawaii’ye gitmek istedim ama uçaktan korkarım ve deniz beni çok kötü tutar. Benim için Hawaii’ye bir köprü yap, böylece arabayla oraya gidebileyim” demiş.

devamı
Cin gülmüş ve ”Bu imkansız. Bu işin lojistiğini düşün! Köprünün ayakları nasıl Pasifik’in dibine ulaşabilir? Ne kadar beton gerektiğini, ne kadar çelik gerektiğini düşün! Hayır, başka bir dilek düşün” demiş.

Adam ”tamam” demiş ve güzel bir dilek düşünmeye başlamış. En sonunda, ”Dört kere evlendim ve boşandım. Bütün karılarım her zaman duyarsız olduğumu ve onunla ilgilenmediğimi söylerdi. Bu yüzden, kadınları anlayabilmeyi diliyorum. Nasıl hissettiklerini ve neden ağladıklarını, bir şey söylemedikleri zaman gerçekten ne istediklerini, onları nasıl gerçekten mutlu edebileceğimi bilmek istiyorum..”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir