Tarık Akan’ın Kemiklerini Sızlatacak Haber! Oğlu Barış Üregül…

Tarık Akan’ın Oğlu Barış Üregül, Eşinden Boşanıyor Geçtiğimiz yıl ocak ayında Beyoğlu Tarihi Pano Şarap Evi’nde evlenen Barış Üregül ile şarkıcı eşi Asya Engin Üregül, boşanma kararı aldı.

Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açan Asya Engin Üregül, 500 bin liralık tazminat, 3 aylık bebeklerinin velayetini ve aylık 15 bin lira iştirak nafakası istedi.

Tarık Akan'ın Oğlu Barış Üregül, Eşinden Boşanıyor ile ilgili görsel sonucu

DÜĞÜN TARİHİ ERTELENMİŞTİ Tarık Akan, 16 Eylül 2016’da 66 yaşında hayatını kaybetti. Babasının vefatı nedeniyle büyük oğlu Barış Üregül ile şarkıcı eşi Asya Engin Üregül düğün tarihini erteledi. Barış Üregül ile Asya Engin Üregül çifti, geçen yıl ocak ayında Beyoğlu Tarihi Pano Şarap Evi’nde evlendi.

Tarık Akan'ın Oğlu Barış Üregül, Eşinden Boşanıyor ile ilgili görsel sonucu

“BABAMIN DA GÖRMESİNİ İSTERDİM” Düğünün ardından açıklama yapan Barış Üregül, “Aileler arasında gizli bir düğün yapalım dedik. Babamın da görmesini isterdim. Onun üzüntüsünü yaşıyorum. Burayı sağlığımda babamla birlikte gelip tutmuştuk. Düğünü görmek nasip olmadı” dedi.

Tarık Akan'ın Oğlu Barış Üregül, Eşinden Boşanıyor ile ilgili görsel sonucu

VASİYETİ GERÇEK OLMUŞTU Yeşilçam’ın efsane oyuncusu merhum Tarık Akan’ın hayattayken görmeyi çok istediği gelini ve oğluna vasiyette bulunarak bir torun istediğini söylediği ortaya çıkmıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir