İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Akgün yıkıldı! Meğer çocukları ve karısı…

Peki kimdir İbrahim Erkal, karısı Filiz Akgün hangi belediye başkanının yeğeni, İbrahim Erkal ile eşinin kaç çocukları var? İşte İbrahim Erkal hakkında bilinmeyenler.

İbrahim Erkal eşiyle olan evliliğini 2003 yılında yaptı. 14 yıldır Filiz Akgün ile evli olan İbrahim Erkal, politikacı yeğeni aldı. İbrahim Erkal’ın karısı Filiz Akgün, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün yeğeni.

İbrahim Erkal ile karısı evliliklerinde 14. yılında üçüncü çocuklarını hayatlarına kattılar. Yakın zamanda dünyaya gelen kızlarına Elif Su ismini verdiler. İbrahim Erkal’ın kızının doğumu sonrasında çok heyecanlı olduğu ve çok mutlu olduğu söyleniyordu. Çiftin Dilara Hatice ve Levent isminde biri kız biri oğlan iki çocukları daha vardı.

İbrahim Erkal beyin kanaması geçirdiğinde karısı Filiz Akgün nohusalık dönemindeydi. Kötü haber sonrasında zor günler geçiren Filiz Akgün eşinin başından günlerce hiç ayrılmadan bekledi.

Doktorlar İbrahim Erkal ilk hastaneye getirildiğinde yaptıkları tetkik sonrasında umutsuz konuşmuşlardı. Beyin kanamasını durdurmak için yapılacak ameliyat vardı ama iyi bir sonuç için olasılık çok azdı. Filiz Akgün buna rağmen ameliyatın yapılması istedi ve küçük bir şans da olsa eşinin uyanması için çabaladı.

Garsonluktan zirveye giden ol : Peki kimdir İbrahim Erkal? 49 yaşında olan İbrahim Erkal üç çocuk babasıydı. Aslen Erzurumlu (Narman) olan İbrahim Erkal, halk müziği albümü tutmayınca fantaziye kaçan kendi tarzındaki yorumu ile şöhret oldu. İbrahim Erkal için şöhrete giden yol ise garsonlukla başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir