Dizi Yayından Kaldırıldı

Dizini takipçileri neden son yapacağım merak ediyor. Klavye Delikanlıları ilk 5 bölümü salı akşamları yayınlanmış sonra pazar akşamına taşınmıştı. Çakallarla Dans serisine imza atan yönetmen Murat Şeker ile Ali Tanrıverdi’nin senaristliğini üstlendiği komedi dizisi erken final yapıyor. Izleyicilerin merak ettiği yazı dizisi neden erken final kararı aldığı. Peki Klavye Delikanllıları neden bitiyor?

KLAVYE DELİKANLILARI NEDEN BİTİYOR?

Çakallarla Dans serisinin yönetmeni Murat Şeker ve senarist Ali Tanrıverdi’nin senaryosunu yazdığı Klavye Delikanlıları’nın ekran ömrü kısa sürdü. Ekranlarda farklı bir komediye imza atan Klavye Delikanlıları, reytinglerde başarılı olamadı.

Klavye Delikanlıları’nın yayın bölümüne geçtiği tarihte 7. bölüm, Toplam grup reytinglerde 14. sırada, AB grubu reytinglerde ise 15. bölümde yer alabilmişti. Yeni gününde de reytinglerde üst sıralara çıkamayan dizi için final kararı alındı. Klavye Delikanlıları dizisi, bu akşam yani 26 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek. 8. bölümünde erken final yaparak ekrana veda edecek.

FİNALDE NELER OLACAK?

Volki sevgilisi Cansu’yu ekiple tanıştırmak isterken, Kerem ve Selen’i de barıştırmanın yollarını arıyor. Veli Dayıoğlu’nun istediği Selen çareyi Kerem’e kaçmakta kaçıyor. Klavye Delikanlıları final bölümünde aşağı linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

KLAVYE DELİKANLILARI FİNAL İZLE!

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı, dizinin kadrosunda Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Sinan Çalışkanoğlu yer alıyor. Klavye Delikanlıları yeni bölümünde, Pazar 20.00’da Show’da TV’de olacak. Denildi ama yayından kaldırıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir