Eşini Boşadı Müthiş değişti Son Hali Bomba!

Survivor 2018 yarışmacılarından biri Sema Aydemir oldu. Sema Aydemir eşi Eşref Apak’ı boşadıktan sonra kızlık soyadına döndü. Hayatını baştan sona değiştiren Semay Aydemir boşanma sonrasında adeta küllerinden yeniden doğdu.

Survivor’daki eski halinden eser kalmayan Sema Aydemir bakımlı ve güzel haliyle dikkat çekiyor. Instagram hesabında Sema Aydemir’in bu son halini görenler de şaşırıp kalıyorlar. Peki Sema Aydemir kimdir aslen nerelidir, eşiyle neden boşandı? İşte Sema Aydemir hakkında merak edilenler;

Survivor 2018 kadrosuna dahil olduktan sonra günlerini spor salonunda geçiren Sema Aydemir, Survivor adasından döndükten sonra İzmir’e yerleşti. Eşi milli sporcu Eşref Apak’tan kumar borçları yüzünden boşanan Sema Aydemir, oğlu Ali’nin velayetini de aldı.

32 yaşındaki Sema Aydemir’in oğlu Ali için eski eşinden aylık 1000 lira nafaka alıyor. Oğlu Ali’ye olan düşkünlüğünü Survivor adasında sıklıkla dile getiren Sema Aydemir onun için ‘ilk aşkım’ diyor. Peki Sema Aydemir eşini neden boşadı.

Sema Aydemir gibi eski eşi Eşref Apak da milli bir sporcu. Sema Aydemir İzmir’de görülen boşanma davasında eşinden kumar tutkusu yüzünden şikayetçi oldu. Sema Aydemir dilekçesine şunları yazmıştı: ‘Eşref, hamilelik dönemimde kumar sorunuyla karşılaştı. Kendisine ait 4, evliyken birlikte aldığımız bir evi kumarda kaybetti. İkimizin de olimpiyatlardan kazandığımız ödül paralarını kumara yatırdı ve kaybetti. Banka kartlarımla da internetteki bahis sitelerinden kumar oynayarak bizi zora soktu” .

2014’te Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören Eşref Apak’a ‘dürtü bozukluğu’ teşhisi konulduğunu belirten Sema Aydemir, tedavinin fayda sağlamadığını şu sözlerle aktarmıştı : ‘Her seferinde benden af diledi, bir daha kumar oynamayacağı sözü verdi. Fakat hiçbir sözünü tutmadı. Kumar yüzünden mal ve kazanç kaybının yanı sıra travmalar da yaşandı.’

Peki Sema Aydemir kimdir ve nereli : Sema Aydemir, 17 Ağustos 1985’te Bursa’da doğdu. Survivor 2018 yarışmacısı Sema Aydemir, 400 mt engelli yarışlarıyla tanındı. Sema Aydemir geçmiş yıllarda heptatlon branşında da boy gösterdi.

Sema Aydemir Londra 2012 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda 4x400m bayrak yarışında yarışma hakkını elde etmiştir. Sema Aydemir, 400 mt engelli branşında en iyi derecesini 6 Haziran 2012 tarihinde Ankara’da yapılan yarışta 56.62sn’lik derecesiyle elde etmiştir.

Sema Aydemir, 400 metre engelli yarışlarıyla tanınıyor. Sema Aydemir 2012 Londra Olimpiyatları’nda da 4×400 metre bayrakta yarıştı. Survivor 2017’de yarışan Sema Aydemir sahada başarılı olsa da SMS’lerde yeterli desteği alamadı ve şampiyonluğu elinden kaçırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir